outsourcing bhp trójmiasto

Szukasz specjalistów od BHP?

Biuro & BHP od wielu lat zajmuje się wspomaganiem trójmiejskich i pomorskich firm w utrzymywaniu w pełni bezpiecznego, zgodnego z normami prawnymi miejsca pracy. Chronimy Twoich pracowników i klientów przed niebezpiecznymi sytuacjami, a Ciebie przed ewentualnymi karami z Państwowej Inspekcji Pracy.

KODEKS PRACY:
Art. 283.
§1. Kto, będąc odpowiedzialnym za stan bezpieczeństwa i higieny pracy albo kierując pracownikami lub innymi osobami fizycznymi, nie przestrzega przepisów lub zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, podlega karze grzywny od 1 000 zł do 30 000 zł.

Naszą ofertę podzieliliśmy na dwa podstawowe piony: obsługę BHP dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz szkolenia BHP.

W Gdyni, Gdańsku czy Sopocie nie jest trudno znaleźć firmę, która doradzi z zakresu BHP czy przeszkoli pracowników. Zdecydowanie trudniej jest jednak wynająć specjalistów, którzy zrobią to w sposób profesjonalny, skuteczny i interesujący dla odbiorców. My to potrafimy!

  • Nieustannie śledzimy zmiany w metodologii prowadzenia szkoleń.
  • Dostosowujemy sposób ich przeprowadzania do wielkości grup szkoleniowych oraz specyfiki branży.
  • I wiemy, jak je zorganizować, by zaangażować jednocześnie jak najmniej środków zaburzających przebieg pracy w Twojej firmie, a jak najwięcej uwagi ze strony uczestników.

Nie korzystamy z szablonowych rozwiązań, bo takie nigdy się nie sprawdzają i są wręcz zaprzeczeniem bezpieczeństwa!

Oferta z zakresu obsługi BHP w Trójmieście jest bardzo zróżnicowana – o ostatecznym kształcie wykonywanych usług decydują indywidualne negocjacje. Za każdym razem uwzględniamy rodzaj działalności, cechy szczególne branży, charakter wykonywanych prac, typ oprzyrządowania czy specyfikę miejsca pracy, a także, co najważniejsze, Twoje oczekiwania i potrzeby.

W ofercie mamy również kursy BHP online dla całej Polski. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

Certyfikaty

szkolenia bhp trójmiasto,szkolenie bhp gdynia bhp gdynia,kursy bhp online gdynia bbsługa bhp trójmiasto